wtorek, 29 maja 2012

Jaka w marzeniach?

"Odkryj jaką jesteś osobą. Wyobraź sobie siebie samą w sali kinowej. Gasną światła. Jesteś sama w ciemności. Czekasz z niecierpliwością, wiedząc, że lada moment pojawi się na ogromnym ekranie trójwymiarowy obraz twojego doskonałego ja, ja, które cieszy się dobrym zdrowiem, rusza się podskakuje z radości, mówi, śmieje się, je, gotuje, żyje zgodnie z wyborami, jakich dokonało. To ćwiczenie pomoże ci w zastanowieniu się nad tym, czy życie, jakie prowadzisz, odpowiada ci, czy jesteś w rzeczywistości tą samą osobą co na ekranie. Kreując nasze własnie marzenia, przestajemy spełniać cudze oczekiwania i zaczynamy wierzyć w to, że możemy dokonać zmian w naszym życiu."

A jaka ja jestem w tym kinie?


Taka jestem!Tak dla mnie. Czas się rozliczyć z dnia wczorajszego:


Ogólnie dobrze mi poszło :) Jestem zadowolona i dumna z siebie! :D Chociaż ostatnio miałam lepsze wyniki z nawyków, ale pracować nad sobą wciąż będę!

5 komentarzy:

  1. Widzę, że ćwiczysz z Ewą :) Dają te ćwiczenia rezulataty? Ja niestety nie załapałam się na Shape z tymi ćwiczeniami ;/ ale będę pilnować, żeby kupić lipcowy :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Ponoć ma być "trening killer" czy coś takiego ;) Będę czatować od połowy czerwca, żeby to kupić :)

    OdpowiedzUsuń
  3. a u mnie 1 krok do przodu i 3-4 w tyl nie moge sie zmobilizowac a ma do zrzucenia 5 kg dla niektorych to malo ale dla mnie gora nie do zdobycia;)

    OdpowiedzUsuń